Coffee Carnaval

Festival

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen, Türkiye’nin en keyifli etkinliği olma özelliğine sahip Coffee Carnaval bu kez Eskişehir'de...
"Katılımcılarının hayatlarında mutlu bir an yaratmayı amaçlayan Karnaval bu güne kadar  17.000 kişiyi iyi kahve ve iyi müzikle buluşturmayı başardı.
9-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleştirilecek festivalde; kaliteli kahvenin kokusu, Eskişehir’in enerjik dokusuyla birleşerek keyiflerden keyiflere sürükleyecek. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen kahve çekirdeklerinin son tüketiciye ulaşma serüveni, Coffee Carnaval‘ın "İyi Kahveyi, İyi Müzikle, Doğru Yerde" buluşturma amacıyla, geleneksel hale gelen eğlenceli ve showlarla dolu ortamında gerçekleşecek.
Şehri, geleneksel Türk Kahvesi lezzet öncüleri ve üçüncü dalga nitelikli kahve akımının en iyi temsilcileri ile buluşturmaya devam edecek.
İyi müziği ruhunuzda hissederken, iki gün boyunca ücretsiz olarak sunulacak nitelikli Türk ve dünya kahveleri farklı aromalarla damak tadınızda şölen havası yaşatacak. En iyi Blues Grupları performansları ile kahve severlere eşlik ederken, triolar ve alt gruplar Karnaval alanına renk katmaya devam edecek.
Ücretsiz gerçekleştirilen seminerler ve workshop’larda; kahve çekirdeklerinden tutun da kahvenin demlenme macerasına kadar bir çok bilgiyi Şampiyon Baristalardan ve sektörün duayenlerinden bizzat öğrenme şansınız olacak. 
Karnaval; kahve üreticilerden, zincir dükkanlara, ev içi tüketime hatta hazırlama/sunum ekipmanlarına kadar tüm sektörü kahve tutkunları için bir araya getirecek.
Sadece iki gün sürecek olan, kahvenin vazgeçilmez parçası Coffee Carnaval’da yerinizi ayırtmayı unutmayın."
Bilete dahil hizmetler, Festivalde neler olacak?
•    Ücretsiz ve sınırsız Türk Kahvesi, Dünya Kahveleri, 3. Dalga Kahveleri
•    Ücretsiz Konser ve müzik dinletileri
•    Şampiyon Baristalardan ve Kahve duayenlerinden Ücretsiz Atölye çalışmaları ve Seminerler
•    Sanat köşeleri, sergi alanları

YORUMLAR