Hem suçlu hem mağdur!

12 Ekim 2017 - 18:28

Eskişehir'de, bir süre önce ayrı yaşadığı eşi ile tartıştıktan sonra başını duvara vurup defalarca tekmeleyerek yaralayan koca hakkında açılan davanın duruşmasına devam edildi.

     
1436
Eskişehir 1'inci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada, 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklu yargılanan A.T. ve avukatı hazır bulundu. Mahkemede savunmasını yapan sanık, "Olay yüzünden kızım ve ben mağduruz. Kızımın eğitim hayatını sürdürebilmesi için tahliye olmam gerekiyor. Uzun zamandır tutukluyum" diyerek tahliyesini talep etti. 
Mahkeme heyeti, A.T.'nin akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılması için İstanbul Adli Tıp Kurumundan istediği raporun gelmemesi üzerine duruşmayı 9 Kasım 2017 tarihine erteleyerek, sanığın tutukluluk halinin devam etmesine karar verdi.
Olayın Geçmişi
18 Aralık 2016 tarihinde meydana gelen olayda, küçük kızı ile birlikte yaşayan A. T., büyük kızı E. G.T. ile birlikte kalan eşi Nesrin Işıklı T. ile görüşmek için Eskişehir’e gelmişti. Kocasıyla görüşmeyi kabul eden N. I. T., eşi Ayhan T. ve kızı E. G. T. ile birlikte bir kafede buluşmuştu. Daha sonra çift arasında sokak ortasında başlayan tartışma sonrasında A. T., ayrı yaşadığı eşinin kafasını bir apartman duvarına vurduktan sonra yerde defalarca tekmelemişti. Kafatası kırılan N. T., 3 ay süren tedavinin ardından taburcu edilmiş, olay sonrası yakalanan A. T., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Eskisehir.net
ETİKETLER: eskişehir haber,eskisehir haber,eskişehir,eskisehir,haber

YORUMLAR