16 Mayıs Burç Yorumları

     
Bugün itibarıyla ilgi alanlarımızı belirleyen Merkür, Boğa burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iletişimimizde daha pratik, ihtiyatlı ve yavaş etkiler altında olacağız. İşlerimizi sağlam bir zemine oturtmak ve daha ağırdan almak önem kazanabilir. Özellikle parasal konuları düşünmek ve maddi alanlarımızda birtakım düzenlemeler yapmak için bu dönemden faydalanmalıyız.
KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU
2 hafta boyunca parayla ilgili işlerde becerileriniz, konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artabilir. Somut adımlar size kazandıracak. Ticaretle uğraşanlar için yoğun ve aktif olacakları bir dönem geliyor.
BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Kendinizi daha rahat ifade edecek, hayatınızla ilgili görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Az tanıdığınız insanlar, hayatınızla ilgili kararlarda sizi destekleyecek.
İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Derin düşünceler hayatınızda etkili olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Arkanızdan konuşulabilir. Geçmiş meseleleri gözden geçirmeli, plan ve düzenlemeler yapmalısınız.
YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artacak. Sosyalleşme isteği duyacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmak için plan ve fikirlerinizi uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor.
ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Kariyer hayatınızda önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi kararlı ve oturaklı olarak ifade edeceğinizden iş yaptığınız veya yapacağınız kişilerle çok iyi anlaşacaksınız.
BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Düşüncelerinizi daha geniş bir açıdan uygulamanın ve kendinizi daha fazla geliştirmenin vakti geldi. Seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınızda görüşmeleriniz artabilir.
TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Ortaklaşa para giderleriniz konusunda çözümlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Maddi konularda kafanız çok iyi çalışacak. İlginç olaylar ve gizemli konular 2 hafta boyunca ilginizi çekebilir.
AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Özel hayatınızla ilgili konularda kafanız çözüme ve anlaşmaya yönelik çalışacak. Sevdiğinizle iletişiminiz artıyor. Ortaklı işleri olanlar önemli görüşmelerini bu dönemde yapabilirler.
YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Kafanız iş ve hizmet hayatınızı ilgilendirecek konu ve olaylarla dolu. İş görüşmelerinizde artış görülecek. Bu dönemde sağlığınızı gözden geçirebilir ve gerekli kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.