Sıra Dışı Bir Evlilik Teklifi

     

Eskişehir'de yaşayan Erman Çelik, 9 yıllık kız arkadaşına bugüne kadar eşine rastlanılmayan bir evlilik teklifi yaptı. Bir kitap evinin önüne stant kurup, kendini yaşlandırma makyajıyla yazar olarak tanıtan Erman Çelik, kız arkadaşı Ayşegül Uysal'a sürpriz evlenme teklifi hazırladı.


Erman önce profesyonel plastik makyaj yapan arkadaşlarının yardımıyla bambaşka biri haline geldi.


Sonra arkadaşlarından biri Ayşegül'ü aradı ve onu imza gününe çağırdı. Sahne kurulmuştu.Çevredekilerden yardım isteyen Erman imza sırasına insanları doldurdu. Ve Ayşegül geldi. Her şeyden habersiz sıraya girdi.


Sırası gelince Erman, Ayşegül'e kitabından verdi ve Ayşegül kitabı açınca şaşkınlığa uğradı. İçinde tek taş bir yüzük vardı.Teklifin kimden geldiğini anlayamayan Ayşegül, Erman birden yüzündeki maskeyi çıkarınca iyice şaşkına döndü.Erman'ın teklifine evet cevabı vererek sarıldı.Ayşegül,"Yıllardır beklediğim bir teklifti ama bu şekilde olmasını hiç beklemiyordum" şeklinde konuştu.


Sonrasında çift, vatandaşların alkışları eşliğinde dans ettiler.


Erman Çelik, “Fikir biraz farklıydı daha sonra arkadaşlarla oturduk biraz daha şekillendi. Konular benden, diğerlerini arkadaşlarımla beraber hazırladık. Zaten profesyonel plastik makyaj yapan arkadaşlarımız ve sağ olsun diğer arkadaşlarımızın yardımıyla bir şeyler yapmaya çalıştık” şeklinde konuştu.

ETİKETLER: eskişehir, evlilik teklifi

YORUMLAR